Sobota, 25 maja
Imieniny: Grzegorza, Magdaleny
Czytających: 1213
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wierzbna: I Bieg Wierzbnów za nami

Poniedziałek, 14 września 2020, 13:36
Aktualizacja: 13:37
Autor: red
Wierzbna: I Bieg Wierzbnów za nami
Fot. UM Żarów
Miłośnicy biegania spotkali się w sobotę, 12 września na I Biegu Wierzbnów, którego organizatorem było Stowarzyszenie Wierzbna.DR.

Na trasie, która liczyła 8 kilometrów spotkało się wielu sportowców, aby nie tylko wspólnie pobiegać, ale również aktywnie spędzić wolny czas. Organizatorzy wydarzenia zadbali o każdy szczegół. Na wszystkich uczestników czekały pamiątkowe medale oraz nagrody rzeczowe dla najlepszych kobiet i mężczyzn w kategorii open. A o posiłek regeneracyjny dla biegaczy zadbały panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Wierzbnej.

Zawody otworzyli wspólnie burmistrz Leszek Michalak, Krystian Ulbin prezes Lokalnej Grupy Działania „Szlakiem Granitu” oraz Wojciech Pawłowski ze Stowarzyszenia Wierzbna.DR.

– Cieszę się, że I Bieg Wierzbnów zgromadził tak wielu sportowców. To pierwsza edycja tej imprezy i mam nadzieję, że nie ostatnia. Życzę uczestnikom wielu sportowych emocji oraz niezapomnianych wrażeń. A my kibice zadbamy o to, aby oklaskami zachęcić wszystkich biegaczy do uzyskania jak najlepszych wyników – mówił podczas otwarcia biegu burmistrz Leszek Michalak.

Na biegu w Wierzbnej pojawili się także wolontariusze, którzy zbierali pieniądze na leczenie Justyny Ciok z Marcinowic.

Wydarzenie I Bieg Wierzbnów otrzymało dofinansowanie przez Lokalną Grupę Działania „Szlakiem Granitu” w ramach operacji pod nazwą „Poznajemy i zachowujemy nasze dziedzictwo”.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group