Poniedziałek, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 975
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: I miejsce dla Alicji Komar

Niedziela, 19 czerwca 2016, 9:59
Aktualizacja: 10:01
Autor: red
Świdnica: I miejsce dla Alicji Komar
Fot. Starostwo Powiatowe Świdnica
Jeden z największych sukcesów Alicji Komar i Zespołu Szkół Hotelarsko–Turystycznych.

Uczennica 2 klasy hotelarskiej zdobyła pierwszą nagrodę w ogólnopolskim konkursie na Najlepszy Fotoreportaż z Dnia Przedsiębiorczości 2015.
- Nie spodziewałam się - przyznaje Alicja. - że zostanę wyróżniona, tym bardziej byłam mile zaskoczona, że zajęłam I miejsce w tym ogólnopolskim konkursie.

- Jako cel mojej wizyty wybrałam Komendę Powiatową Policji w Świdnicy i przygotowałam fotorelację na ten temat. Stwierdziłam, że jest to ciekawe miejsce i dużo się tam dzieje. Wiele się dowiedziałam i zobaczyłam np. w jaki sposób zbiera się ślady, dowody z miejsca zbrodni i bada prawdomówność osoby przesłuchiwanej. Prezentację wykonałam sama. Starałam się, żeby umieszczone w niej konkretne informacje wzbogacone zostały zdjęciami. Cieszę się, że miałam możliwość wzięcia udziału w Dniu Przedsiębiorczości i zachęcam każdego do uczestniczenia tego typu inicjatywach skierowanych do młodzieży.

Ogólnopolski konkurs odbył się pod honorowym patronatem Prezydenta RP. Dzień Przedsiębiorczości organizowany jest od kilkunastu lat. Zespół Szkół Hotelarsko-Turystycznych im. Tony Halika został dwukrotnie wyróżniony statuetką przedsiębiorczości (2008, 2013), jednak nigdy dotąd nasza szkoła nie otrzymała nagrody indywidualnej.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group