Środa, 28 września
Imieniny: Marka, Wacława
Czytających: 582
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: I znów te narkotyki

Wtorek, 17 sierpnia 2021, 9:08
Aktualizacja: 11:08
Autor: red
Świdnica: I znów te narkotyki
Fot. KPP Świdnica
Funkcjonariusze świdnickiej komendy nie ustają w walce z przestępczością narkotykową. Tym razem efektem ich pracy jest zabezpieczenie ponad 2 kilogramów marihuany i zatrzymanie mężczyzny podejrzanego o posiadanie tych znacznych ilości środków odurzających.

W wyniku prowadzonych czynności, realizowanych na terenie gminy Świdnica, funkcjonariusze Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy ustalili i zatrzymali 33-letniego mieszkańca powiatu świdnickiego, podejrzanego o posiadanie znacznych ilości środków odurzających. W trakcie przeszukania mieszkania oraz pomieszczeń gospodarczych użytkowanych przez mężczyznę funkcjonariusze ujawnili susz roślinny koloru brunatno-zielonego.

Zabezpieczony susz technik kryminalistyki poddał wstępnym badaniom potwierdzając, że jest to marihuana. Łącznie zabezpieczono ponad 2 kilogramy tego narkotyku.

Podejrzany usłyszał już zarzuty w tej sprawie. Grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Przypomnijmy, że w świetle ustawy o przeciwdziałaniu narkomani, za posiadanie narkotyków grozi do 3, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość, nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group