Czwartek, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 908
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Idą w miasto wygrać tropikalną wycieczkę

Sobota, 19 czerwca 2010, 8:16
Aktualizacja: 11:19
Autor: red.
Świdnica: Idą w miasto wygrać tropikalną wycieczkę
Fot. Arete
Trzy osoby, które zwyciężą w II Grze Miejskiej w Świdnicy pod naszym patronatem, pojadą na cztery dni na Tropikalną Wyspę. Ta gra to wspaniała impreza dla poszukiwaczy przygód i chętnych do rozwiązywania zagadek. Odkryją dziś, jakie tajemnice skrywa Świdnica!

Druga edycja gry nieco zmieniła formułę, oprócz zagadek historycznych będą do rozwiązania zadania związane z kulturą i rozrywką miasta, a także zagadki związane ze znanymi świdnickimi osobistościami – aktorami, artystami, sportowcami.

Organizator: Agencja Medialna Arete ze współorganizatorem Urzędem Miejskim w Świdnicy zapowiadają, że nie będzie łatwo.

- W Świdnicy Grę Miejską organizujemy już po raz drugi - mówi Justyna Tądel z Arete. - Uczestnicy poprzez rozwiązywanie zagadek będą mieli okazję poznać historię, kulturę oraz rozrywkę miasta Świdnica. To połączenie miłego z pożytecznym, ponieważ zawodnicy będą walczyć o zagraniczną wycieczkę. Mamy nadzieję, że gra okaże się niezapomnianą formą rozrywki dla młodzieży.

Gra rozpoczyna się o godz. 12.00 – natomiast zainteresowane drużyny powinny już o godz. 11.30 zgłosić się do rejestracji do Rynku, przed teatr.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group