Oni swoją pracę zaczęli jeszcze przed rozpoczęciem kongresu. Jest ich stu dziesięciu. Mowa o wolontariuszach, którzy bezpłatnie pomagają przy obsłudze tegorocznego kongresu. Wolontariusze będą czuwali nad obsługą parkingów, sal, w których odbywać się będą panele dyskusyjne oraz obsługą gości.
Siedemdziesięciu wolontariuszy będzie czuwało nad obsługą wszystkich pomieszczeń, w których odbywać się będzie kongres, czterdziestu natomiast swoją pracę będzie wykonywało na zewnątrz. Dla wszystkich podobnie, jak w roku ubiegłym przewidziano nagrody.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.