Wtorek, 23 czerwca

II Kongres Regionów: Wolontariusze na start

Audio

Czytaj na głos

Autor: GrA 1 min czytania

Dziś rusza II Ogólnopolski Kongres Regionów. Przewiduje się, że do Świdnicy może zjechać nawet dwa tysiące uczestników. Przy obsłudze kongresu będzie pracowało natomiast stu dziesięciu wolontariuszy.

Oni swoją pracę zaczęli jeszcze przed rozpoczęciem kongresu. Jest ich stu dziesięciu. Mowa o wolontariuszach, którzy bezpłatnie pomagają przy obsłudze tegorocznego kongresu. Wolontariusze będą czuwali nad obsługą parkingów, sal, w których odbywać się będą panele dyskusyjne oraz obsługą gości.

Siedemdziesięciu wolontariuszy będzie czuwało nad obsługą wszystkich pomieszczeń, w których odbywać się będzie kongres, czterdziestu natomiast swoją pracę będzie wykonywało na zewnątrz. Dla wszystkich podobnie, jak w roku ubiegłym przewidziano nagrody.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka