Wtorek, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 580
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

III–liga: Festiwal strzelecki Polonii–Stali

Wiadomości: III-liga
Poniedziałek, 18 sierpnia 2014, 23:44
Aktualizacja: 23:46
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Po dwóch kolejkach III–ligi dolnośląsko–lubuskiej na prowadzeniu w tabeli znajdują się piłkarze MKS–u Polonia–Stal Świdnica.

III-liga

2. kolejka (16 sierpnia)

Piast Karnin - Formacja Port 2000 Mostki 1:4 (Bartłomiej Szamotulski 27-k - Piotr Okuniewicz 42, Albert Cipior 55, Adrian Świątek 79, 81)

Polonia-Stal Świdnica - Dąb Przybyszów 6:0 (Marcin Morawski 6, 68, Wojciech Szuba 39, Michał Sudoł 45, Mateusz Kopernicki 77, Patryk Chrapek 79)

Zagłębie II Lubin - Polonia Trzebnica 0:0

UKP Zielona Góra - KP Brzeg Dolny 1:2 (Mariusz Kaczmarczyk 42 - Daniel Wałęga 30, 33)

Bielawianka Bielawa - Śląsk II Wrocław 1:1 (Daniel Chęciński 17 - Maciej Pałaszewski 44)

KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie - Lechia Dzierżoniów 3:4 (Krystian Bagiński 21, Michał Wróbel 28-k, Grzegorz Dorobek 41 - Paweł Ochota 60, Adrian Leśniarek 85-k, Damian Niedojad 90, Patryk Paszkowski 90)

MKS Oława - KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1:3 (Jakub Kalinowski 12-k - Rafał Janczak 9-s, Radosław Somrani 68, Rafał Timoszyk 90)

Ślęza Wrocław - Foto-Higiena Gać 4:2 (Damian Celuch 14, Jakub Jakóbczyk 26, 43, Billy Tchouague 72 - Paweł Synowiec 19, Dominik Wejerowski 48)

Piast Żmigród - Karkonosze Jelenia Góra 2:0 (Szymon Sołtyński 47, Dominik Piotrowski 59)

Tabela
1. Polonia-Stal Świdnica----2 - 6 - 10-0
2. Formacja Mostki----------2 - 6 - 10-2
3. Stilon Gorzów-------------2 - 6 - 6-1
4. Lechia Dzierżoniów-------2 - 6 - 7-4
5. Ślęza Wrocław------------2 - 6 - 5-2
6. Piast Żmigród--------------2 - 4 - 3-1
7. Zagłębie II Lubin----------2 - 4 - 2-1
8. KP Brzeg Dolny------------2 - 3 - 3-3
9. UKP Zielona Góra---------2 - 3 - 2-2
10. Śląsk II Wrocław--------2 - 1 - 1-2
11. Foto-Higiena Gać--------2 - 1 - 3-5
12. Bielawianka Bielawa-----2 - 1 - 2-4
--- MKS Oława----------------2 - 1 - 2-4
14. Piast Karnin---------------2 - 1 - 2-5
15. Polonia Trzebnica--------2 - 1 - 0-4
16. Karkonosze Jelenia G.---2 - 0 - 0-3
17. Bystrzyca Kąty Wrocł.--2 - 0 - 3-7
18. Dąb Przybyszów---------2 - 0 - 1-12

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group