Sobota, 20 kwietnia
Imieniny: Agnieszki, Czesława
Czytających: 1922
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaworzyna Śląska: Jaworzyński Jarmark

Sobota, 18 grudnia 2021, 15:43
Autor: red
Jaworzyna Śląska: Jaworzyński Jarmark
Fot. organizatorzy
Swojskie wyroby, sery, ciasta, „eliksiry” na odporność, stroiki, bombki, choinki – to wszystko można było nabyć podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego w Jaworzynie Śląskiej w piątek 17 grudnia. Wszystko w akompaniamencie kolęd, blasku lampek i w towarzystwie samego świętego Mikołaja. Było magicznie i świątecznie.

Mimo zimna Jaworzyński Jarmark Bożonarodzeniowy przyciągnął tłumy. Od godz. 15.30 na parkingu przed halą sportowo-edukacyjną można było zaopatrzyć się w swojskie pyszności, ozdoby, stroiki, a nawet choinki. Wszystko przygotowane przez lokalnych wystawców. Na najmłodszych mieszkańców naszej gminy w specjalnie przygotowanej świątecznej zagrodzie czekał św. Mikołaj. Czas dzieciom umilały elfy na szczudłach z Teatru Avatar, a wewnątrz hali odbywały się warsztaty z tworzenia świątecznych ozdób.

Podczas jarmarku można było zakupić książeczkę „Amelka i 9 wyzwań”. Całkowity dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na leczenie Amelki Gmyrek ze Strzegomia, która walczy z SMA.

W programie znalazły się także występy dzieci i młodzieży ze Szkoły Podstawowej w Jaworzynie Śląskiej oraz wystawa prac plastycznych (laureatów Konkursów Bożonarodzeniowych): szopek, stroików i kartek bożonarodzeniowych.

Na zakończenie świątecznej imprezy do magicznej krainy ognia zaprosiła nas grupa Lascar – ćwierćfinaliści programu Mam Talent! Pokaz zachwycił przybyłą publiczność.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group