Wtorek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 948
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Joachim Brudziński odwiedzi Świdnicę

Środa, 17 kwietnia 2013, 10:42
Aktualizacja: 10:44
Autor: red.
Świdnica: Joachim Brudziński odwiedzi Świdnicę
Fot. użyczone
Już 21 kwietnia, w najbliższą niedzielę, w Klubie Bolko, mieszczącym się przy Pl. Grunwaldzkim 11 w Świdnicy, o godz. 18.00 odbędzie spotkanie otwarte z Joachimem Brudzińskim, parlamentarzystą i przewodniczącym Komitetu Wykonawczego Prawa i Sprawiedliwości.

- Wizyta przewodniczącego Brudzińskiego w powiecie świdnickim to efekt, prowadzonej przez Prawo i Sprawiedliwość, akcji ukierunkowanej na bezpośredni kontakt z przedstawicielami lokalnych społeczności. Zazwyczaj znani politycy organizują swoje spotkania w dużych aglomeracjach miejskich. Doszliśmy jednak do wniosku, że trzeba to zmienić. Mieszkańcy regionu świdnickiego mają więc okazję do bezpośredniej rozmowy i podebatowania o przyszłości Polski - mówi Łukasz Apołenis, sekretarz zarządu okręgowego PiS.

Przewodnicząca okręgowych struktur partii, posłanka Anna Zalewska liczy na duże zainteresowanie mieszkańców Świdnicy oraz okolicznych miejscowości. - Na spotkaniu z Joachimem Brudzińskim na pewno warto się pojawić- zachęca parlamentarzystka. Będziemy rozmawiać o naszym projekcie Alternatywa dla Polski. Był on niedawno firmowany przez prof. Glińskiego, kandydata na premiera rządu technicznego. Przedstawimy nasze główne zamierzenia programowe i udowodnimy, że Prawo i Sprawiedliwość jest jedyną realną alternatywą dla słabych rządów obecnej koalicji Platformy i PSL-u - dodaje.

Joachim Brudziński to jeden z najbardziej zaufanych współpracowników Jarosława Kaczyńskiego. Oprócz obowiązków parlamentarnych pełni również funkcję przewodniczącego Komitetu Wykonawczego PiS. W niedzielę oprócz Świdnicy odwiedzi także mieszkańców powiatu kłodzkiego oraz dzierżoniowskiego.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group