Wczoraj podczas koncertu na OSIR–ze zgromadziło się bardzo wielu świdniczan, którzy bawili się w rytm reggea.
Kamil Bednarek porwał świdnicką publiczność [FOTO]
Audio
Czytaj na głos
Wczoraj podczas koncertu na OSIR–ze zgromadziło się bardzo wielu świdniczan, którzy bawili się w rytm reggea.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.