Czwartek, 29 października
Imieniny: Wioletty, Jacka
Czytających: 607
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kandydaci Platformy Obywatelskiej do świdnickiej rady miejskiej i do rady powiatu

Wiadomości: Świdnica
Piątek, 8 października 2010, 20:30
Aktualizacja: Piątek, 22 października 2010, 13:51
Autor: KO
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Liderzy powiatowi to: Alicja Synowska, Stanisław Jarzyna, Grzegorz Sulima, Robert Jagła, Krzysztof Zaremba i Tomasz Kurzawa. Liderami miejskimi natomiast są: Dariusz Czuczwara, Rafał Ząbczyk, Krzysztof Grudziński i Krzysztof Świokło. Wczoraj kandydaci startujący z czołowych miejsc zaprezentowali się na ul. Łukowej i sfotografowali się z kandydatem na prezydenta Świdnicy – Zbigniewem Szczygłem.

List do rad w gminach poza Świdnicą jeszcze nie ma.

Kandydaci do Rady Powiatu Świdnickiego:

Świdnica - Okręg nr 1:
Alicja Synowska, Bolesław Marciniszyn, Beata Szczepankowska, Tomasz Krug, Remigiusz Jezierski, Małgorzata Kowalska, Ryszard Gierstel, Paweł Kowal, Marian Żurek, Marek Warakomski, Helena Muraszko

Świdnica - Okręg nr 2:
Stanisław Jarzyna, Zygmunt Pietras, Katarzyna Niewęgłowska, Chołko Ryszard, Marta Pojasek, Piotr Szczygieł, Andrzej Nowak, Barbara Staszuk, Jacek Moczulski, Marcin Paluszek

Okręg Strzegom:
Grzegorz Sulima, Henryk Rosiek, Marzena Nowak, Mirosław Szymański, Adam Duś, Sławomir Pilch, Krystyna Milewicz, Wioletta Sucharzewska

Okręg Świebodzice-Dobromierz:
Tomasz Kurzawa, Piotr Fedorowicz, Paweł Prostak, Halina Mądra, Wiesław Kasprzyk, Krzysztof Kwiatkowski, Dorota Wiśniewska, Mateusz Sudor, Marek Orłowski

Okręg Żarów-Jaworzyna Śląska-Marcinowice:
Robert Jagła, Krzysztof Sołtys, Adam Szpilakowski, Mirosław Zaleński, Andrzej Bytniewski, Grzegorz Młocek, Janina Kuta, Grzegorz Sawko, Natalia Paczuk

Okręg Gmina Świdnica:
Krzysztof Zaremba, Andrzej Somala, Leszek Tokarz, Bartosz Czarnotta, Mateusz Jadach

Kandydaci do Rady Miejskiej Świdnicy:

Okręg nr 1:
Dariusz Czuczwara, Wiesław Żurek, Joanna Gadzińska, Mariola Uczkuronic, Barbara Dębska, Piotr Rafałko, Paweł Pokrywka, Mariola Szaciło-Mackiewicz, Jacek Gołębiewski, Dariusz Gdesz, Anna Bielawska

Okręg nr 2:
Rafał Ząbczyk, Lucyna Malinowska, Urszula Stelmach Kmieć, Mirosław Jasyk, Jerzy Wieczorek, Jerzy Zdanowski, Henryk Gołdyn, Paweł Szymański, Krakowski Piotr, Benon Łukaszewicz, Jan Dominas

Okręg nr 3:
Krzysztof Grudziński, Iwona Pawlos, Joanna Januszewska, Artur Durlej, Robert Ciarkowski, Marcin Silko, Rafał Wulczyński, Tomasz Kędziora, Jolanta Żurek, Jacek Ścisłowicz

Okręg nr 4:
Krzysztof Świokło, Adrian Gączkowski, Teresa Świło, Marcin Gałuszka, Marcin Nowak, Tomasz Całka, Bożena Jarzyna, Tomasz Gadziński, Przemysław Jasyk, Zbigniew Miciuła

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (10) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group