2 marca tuż przed północą funkcjonariusze Komisariatu Policji w Strzegomiu zatrzymali do kontroli drogowej 21-letniego mieszkańca powiatu świdnickiego, który kierował samochodem osobowym marki Opel. Podczas badania mężczyzny uzyskano wynik pozytywny uzasadniający podejrzenie kierowania pojazdem po zażyciu substancji psychotropowych. Od kierowcy pobrano krew do badań. Dowodem w sprawie będą wyniki badań laboratoryjnych. rn rnMężczyzna za swoje czyny odpowie teraz przed sądem.rn rnPrzypomnijmy. Kto, znajdując się w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego, prowadzi pojazd mechaniczny w ruchu lądowym, wodnym lub powietrznym, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
Kierujący po zażyciu substancji psychotropowych został zatrzymany
Audio
Czytaj na głos
Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Strzegomiu zatrzymali kierującego, u którego badanie potwierdziło, że jest pod wpływem środków odurzających. Teraz o dalszym jego losie zdecyduje sąd. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.