Niedziela, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 1463
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Klowna można wylicytować

Czwartek, 30 grudnia 2010, 7:36
Aktualizacja: 7:38
Autor: KO
Świdnica: Klowna można wylicytować
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Reklama wyborcza Wspólnoty Samorządowej z klaunem i hasłem "My się nie PO–PISujemy" trafiła na aukcję charytatywną. Licytacja na portalu Allegro.pl potrwa do środy, 5 stycznia.

Baner zawisł w trakcie wyborów samorządowych na kamienicy w świdnickim Rynku, zasłaniając przy okazji okna biura poselskiego Platformy Obywatelskiej, z której startował pretendent do fotela prezydenta Zbigniew Szczygieł. Kandydaci na radnych z PO byli w trakcie kampanii wrogami Wspólnoty, teraz obie opcje tworzą w mieście (w powiecie zresztą też) koalicję.

Licytacja klowna od 1 zł rozpoczęła się wczoraj. Pieniądze z licytacji zostaną przekazane na cel charytatywny, dla pomagającej chorym dzieciom Fundacji Dr Clown. Jej głównym celem jest terapia śmiechem – wolontariusze przebrani za klownów rozbawiają w szpitalach chore dzieci.

– Chcemy, by na twarzach dzieci uśmiech zagościł na dłużej, dlatego wszystkie fundusze, uzyskane dzięki aukcji, przekażemy Fundacji Dr Clown – mówi Ireneusz Pałac, szef sztabu wyborczego Wspólnoty Samorządowej. - Ma ona dwadzieścia dwa oddziały w całej Polsce, a w Świdnicy jest aktywna między innymi w szpitalu Latawiec. Liczymy na hojność ofiarodawców .

Aukcję charytatywną można znaleźć pod adresem: http://allegro.pl/aukcja-charytatywna-hit-kampanii-wyborczej-2010-i1389713835.html. W tej chwili baner osiągnął cenę 285 zł.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group