Poniedziałek, 6 lutego
Imieniny: Doroty, Pawła
Czytających: 790
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Kluby, puby itp.

Poniedziałek, 28 czerwca 2010, 20:51
Aktualizacja: Wtorek, 29 czerwca 2010, 4:50
Autor: Daga
Świdnica: Kluby, puby itp.
Marta
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Do jakich klubów lubisz chodzić?

Marta: - Do klubów muzycznych. Z przyjaciółmi, z kuzynką. Najczęściej w weekendy, ale zdarza się w tygodniu.

Marcin: - We Wrocławiu do Lemoniady, Rabarbaru, WZ. Jest tam dobry klimat, fajni ludzie. Chodzę ze znajomymi. Wybieram się w wolnym czasie, w weekendy, często na wakacjach.

Ania: - Do tych klubów, co Marcin. Chodzimy zawsze razem. Najbardziej lubię klub Lemoniada. Jest tam dobry klimat, mieszają się różne style. Lemoniada sprawia wrażenie klubu z wyższym standardem.

Aleksander: - W Świdnicy do Bunkra, Izi Ridera, we Wrocławiu do Grawitacji. Chodzę z kolegami z mieszkania. Najbardziej lubię Grawitację. Jest fajna muzyka i mieszkam dziesięć metrów od klubu.

Kamila: - Wolę chodzić do pubów. Najczęściej chodzę do Highlandera w Świdnicy. Chodzę ze znajomymi. Czasami z koleżankami – taki babski wypad. Podoba mi się ten pub, bo jedna sala jest dla niepalących.

Mariusz: - Nie chodzę do klubów, wolę spacery po świdnickiej starówce. Mamy w Świdnicy kilka przyjemnych restauracji i pubów. Na spacery chodzę z bliskimi, z rodziną i przyjaciółmi. Ważne żeby było przyjemnie. Jako abstynent do kawiarni chodzę z rodziną bądź przyjaciółmi na lody.

Ania: - Chodzę do pizzerii Travis. Lubię posiedzieć tam ze znajomymi. Wybieramy się tam najczęściej w weekendy.

Paulina: - W Świdnicy w wolnym czasie chodzę do Mundo. Dobrze się tam bawię, jest dobra muzyka. Chodzimy ze znajomymi, jak jest wolne od szkoły.

Ewa: - Bardzo ciekawa jest restauracja Ziemiańska. Kiedyś chodziło się do kawiarni Casanova. Przeważnie chodzimy z mężem i znajomymi, którzy przyjadą w odwiedziny.

Dorota: - Nie chodzę do klubów. Często przez brak pieniędzy. Jak mam pieniądze to raczej na zakupy chodzę. Wolę chodzić ze znajomymi do pizzerii Da Grasso. Najczęściej bywam tam na wakacjach.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (13)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group