Piątek, 21 stycznia
Imieniny: Agnieszki, Jarosława
Czytających: 624
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Kolejne chodniki w remoncie w Żarowie

Sobota, 22 października 2016, 17:04
Autor: red
Żarów: Kolejne chodniki w remoncie w Żarowie
Fot. UM Żarów
Nową i równą nawierzchnię zyskają kolejne chodniki. W remoncie są teraz ciągi piesze przy ulicy Krętej oraz Ogrodowej w Żarowie, przy której powstają także nowe miejsca parkingowe.

To dobra informacja dla mieszkańców, tym bardziej, że chodnik przy ul. Krętej wymagał kompleksowej modernizacji. Był zniszczony i w złym stanie technicznym.
- W ramach tej inwestycji nowa nawierzchnia z kostki betonowej ułożona zostanie na długości od ul. Armii Krajowej do ul. Rybackiej w Żarowie. Prace obejmować będą również wymianę krawężników oraz rozbiórkę istniejącego chodnika z nawierzchni asfaltowej. Inwestycja pochłonie 75.224,34 złotych i przy dobrych warunkach pogodowych potrwa najprawdopodobniej do końca października. Prosimy uzbroić się jeszcze trochę w cierpliwość - mówi Wojciech Lesiak z Referatu Inwestycji i Dróg Urzędu Miejskiego w Żarowie.

Prace remontowe trwają również przy remoncie przyszkolnego parkingu. To drugi etap inwestycji realizowanej przy ul. Ogrodowej w Żarowie. Tutaj także zostanie ułożona nowa nawierzchnia z kostki betonowej. Wszystkie prace remontowe, przy budowie nowego chodnika oraz modernizacji parkingu pochłoną ponad 120 tysięcy złotych. Zostaną sfinansowane ze środków własnych budżetu gminy Żarów.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group