Czytających: 1587

Kościan: Kolejne wysokie zwycięstwo ŚKPR–u

Niedziela, 21 listopada 2010, 14:23
Aktualizacja: 14:26
Świdniccy szczypiorniści znów rozbili rywali, tym razem pokonali na wyjeździe Tęczę Kościan 31:19. To piąte zwycięstwo z rzędu podopiecznych Krzysztofa Mistaka, a siódme w tegorocznych rozgrywkach II–ligi.

Świdniczanie w pierwszej części gry zagrali niemrawo, do przerwy kibice zebrani w hali w Kościanie obserwowali wyrównane widowisko. W ostatnich minutach pierwszej partii ŚKPR podkręcił nieco tempo wygrywając do przerwy 12:11. Po zmianie stron zaczął się festiwal naszych szczypiornistów. Dobra gra w obronie, wysoka skuteczność w ataku zaowocowały kolejnym wysokim zwycięstwem. ŚKPR przywozi z Kościana komplet punktów po wygranej 31:19.

Tęcza Kościan – ŚKPR 19:31 (11:12)

ŚKPR: Olichwer, Schodowski – Herudziński (5), Mrugas (5), Kaczmarczyk (5), Kłos (4), S. Makowiejew (4), P. Kijek (4), Macyszyn (2), Piędziak (1), Juściński (1), Kuriata