Środa, 27 października
Imieniny: Iwony, Sabiny
Czytających: 1016
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Kolejne zwierzaki czekają na swoją szansę

Poniedziałek, 23 października 2017, 13:40
Aktualizacja: 13:43
Autor: red
Świdnica: Kolejne zwierzaki czekają na swoją szansę
Abi
Fot. użyczone
Trzy kolejne zwierzęta ze świdnickiego schroniska polecają się do adopcji.

Afra – kiedyś jeden wielki dred, teraz cudowna sunia

Afra to sunia, która do schroniska przyjechała razem z Abi. Wskutek zgłoszenia o zamkniętych na strychu psach, żyjących w brudzie i odchodach, inspektorzy Fundacji Mam Pomysł podjęli interwencję w niewielkiej miejscowości Kostrza. Jak się okazało, prośba o pomoc była bardzo zasadna – 2 małe suczki żyły zamknięte w komórce, gdyż zmarli wszyscy ludzie, którzy się nimi zajmowali do tej pory i zostały pozostawione w rękach mieszkańców, którzy podrzucali im jedzenie…

Psy zabezpieczono i przywieziono do naszego schroniska. Suczki są po sterylizacji, zaczipowane, odrobaczone, odpchlone i zaszczepione.

Afra była jednym, wielkim kołtunem. Po wycięciu zbędnego balastu odżyła i jest niezwykle radosnym i miłym psiakiem. Nieco szalona, żywiołowa i zawsze chętna do wyjścia na spacer. Akceptuje inne zwierzęta. Może zamieszkać w domu z dziećmi.

Polecana raczej do domu z ogródkiem, albo do osoby zdeterminowanej uczyć sunię czystości.

Abi – mała suczka z interwencji szuka dobrego domu!

Abi to sunia, która do schroniska przyjechała razem z Afrą. Wskutek zgłoszenia o zamkniętych na strychu psach, żyjących w brudzie i odchodach, inspektorzy Fundacji Mam Pomysł podjęli interwencję w niewielkiej miejscowości Kostrza. Jak się okazało, prośba o pomoc była bardzo zasadna – 2 małe suczki żyły zamknięte w komórce, gdyż zmarli wszyscy ludzie, którzy się nimi zajmowali do tej pory i zostały pozostawione w rękach mieszkańców, którzy podrzucali im jedzenie…

Psy zabezpieczono i przywieziono do naszego schroniska. Suczki są po sterylizacji, zaczipowane, odrobaczone, odpchlone i zaszczepione.

Abi to sunia, która czuje się dużo lepiej w towarzystwie koleżanki Afry. Jest mniej śmiała i nie ufa obcym osobom. Aby zdobyć jej zaufanie, trzeba troszkę podrapać za uszkiem, troszkę pobyć w jej boksie i wyjść na spacer. Ona uwielbia spacery i to spełnienie jej marzeń.

Abi nie nadaje się do domu z malutkimi dziećmi. Potrzebuje spokoju, miłości i czułości. Kota ignoruje, towarzystwo psa mile widziane. Idealnie się sprawdzi w domu z ogródkiem.

Kodi – mały, uroczy piesek szuka odpowiedzialnego domu!

Kodi to niewielki, bardzo młody psiak, który już zdążył poznać życie psa bezdomnego. Z pewnością był uroczym szczenięciem, ale co wpłynęło na porzucenie tak uroczego malucha?

Kodi ma ok. 4-5 miesięcy. Jest w bardzo ważnym okresie swojego życia – poznaje świat, socjalizuje się. Nowy właściciel musi być świadomy, że ten młodziutki piesek wielu rzeczy nie potrafi i dopiero się uczy. Nauka będzie trwała jeszcze kilka długich miesięcy.

Kodi to bardzo miły piesek, ale nie nadaje się do domu z malutkimi dziećmi, które potrafią wydawać gwałtowne okrzyki radości i zachwytu. Jest psem bojaźliwym w pierwszym kontakcie i potrzebuje odrobiny ciszy, spokoju i zachęty, a sam wspina się na kolana i okazuje wielką miłość. Stara się załatwiać potrzeby na spacerach, ale wymaga jeszcze nauki zachowania czystości. Nie niszczy pozostawiony sam, jednak potrzebuje rozładowania energii na spacerku .

Kodi to miły zwierzak, który ze względu na małe gabaryty obawia się nieco świata. Jeśli nowy właściciel poświęci mu czas i zatroszczy się o dobre wychowanie stanie się fantastycznym psim przyjacielem!

Zwierzaki przebywają w schronisku dla zwierząt w Świdnicy przy ul. Pogodnej. Kontakt tel. w godzinach pracy schroniska: 733 093 663

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group