13 marca funkcjonariusze Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy zatrzymali do kontroli drogowej 31-letniego mieszkańca powiatu świdnickiego, który kierował samochodem osobowym marki BMW. Podczas badania mężczyzny uzyskano wynik pozytywny uzasadniający podejrzenie kierowania pojazdem po zażyciu substancji psychotropowych. Od kierowcy pobrano krew do badań. Dowodem w sprawie będą wyniki badań laboratoryjnych. rn rnMężczyzna za swoje czyny odpowie teraz przed sądem.rn rnPrzypomnijmy. Kto, znajdując się w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego, prowadzi pojazd mechaniczny w ruchu lądowym, wodnym lub powietrznym, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
Kolejny kierujący po zażyciu substancji psychotropowych został zatrzymany
Audio
Czytaj na głos
Funkcjonariusze Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy zatrzymali kierującego, u którego badanie potwierdziło, że jest pod wpływem środków odurzających.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.