W czasie od września do grudnia 2014 roku, kasprowiczanin będzie gościł u miejscowej rodziny, uczęszczał na zajęcia szkolne i pozaszkolne oraz realizował zadania określone w projekcie. Do wyjazdu przygotowuje się Kuba Zając, uczeń klasy II d. Udział w projekcie jest bezcennym doświadczeniem w kształtowaniu samodzielności, odpowiedzialnej realizacji zadań, poznawaniu różnorodności kultur europejskich oraz nabywaniu kompetencji niezbędnych dla świadomego studiowania i podjęcia pracy.
(Michał Żabrowski)
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.