W ramach przebudowy wykonano między innymi frezowanie istniejącej nawierzchni, budowę zjazdów, budowę kanalizacji deszczowej, wzmocnienie podłoża nawierzchni, ułożenie warstwy wiążącej i ścieralnej, ułożenie poboczy oraz ustawienie krawężnika i wykonanie oznakowania poziomego i pionowego. Całkowity koszt inwestycji to prawie 3 mln. 200 tys. zł, z czego 50% stanowiło dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych, reszta kwoty to wkład własny Powiatu Świdnickiego.
W odbiorze uczestniczyli Starosta Świdnicki Piotr Fedorowicz, Zastępca Wójt Gminy Świdnicy Bartłomiej Strózik, Dyrektor Służby Drogowej Powiatu Świdnickiego Marek Olesiński oraz przedstawiciele SDPŚ i głównego wykonawcy.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.