Czwartek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 575
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Komendant Komisariatu Policji w Strzegomiu zatwierdzony

Wiadomości: Strzegom
Czwartek, 3 listopada 2016, 7:35
Autor: red
Fot. KPP Świdnica
W budynku Urzędu Miejskiego w Strzegomiu miała miejsce uroczystość oficjalnego zatwierdzenia podinsp.Piotra Galickiego na stanowisku komendanta tamtejszego komisariatu.

Począwszy od 1 listopada podinspektor Piotr Galicki objął stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Strzegomiu, które wcześniej piastował na zasadzie powierzenia obowiązków.

Podczas uroczystości w budynku Urzędu Miejskiego w Strzegomiu rozkaz personalny powołujący go na to stanowisko oficjalnie wręczył wymienionemu Pierwszy Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Świdnicy - podinsp.Jarosław Nowaczyk.

W spotkaniu uczestniczył ponadto Zastępca Komendanta świdnickiej jednostki - nadkom.Adam Jacek Pilch, Zastępca Komendanta Komisariatu Policji w Strzegomiu – podinsp.Sławomir Jankowski, funkcjonariusze strzegomskiej jednostki policji oraz przedstawiciele Urzędu Miejskiego w Strzegomiu, na czele z zastępcą burmistrza – Wiesławem Witkowskim.

Zgromadzeni goście gratulowali podinsp.Piotrowi Galickiemu objęcia stanowiska, a on sam zadeklarował kontynuowanie sposobu prowadzenia jednostki, zapoczątkowanego jeszcze przez jego poprzednika, a aktualnie Komendanta Powiatowego Policji w Świdnicy – nadkom.Andrzeja Dobiesa.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~nn 3-11-2016 22:22
Ciekawe czyja to jodyna znowu? bo to tak idzie w tych szeregach - był p. Dobies w Świebodzicach i już powiatowy he he tak to można służyć nawet do 67 roku życia/ oczywiście wywalą wcześniej trochę/Miłej służby panowie komedianci.
~ataman 4-11-2016 13:34
Roszady są bo trzeba było pociotka byłego komendanta wsadzić no i jest a reszte to co to kogo obchodzi grunt że kuzyn kuzynowi załatwił posadę.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group