Poniedziałek, 17 stycznia
Imieniny: Antoniego, Jana
Czytających: 630
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Komendant Komisariatu Policji w Strzegomiu zatwierdzony

Czwartek, 3 listopada 2016, 7:35
Autor: red
Strzegom: Komendant Komisariatu Policji w Strzegomiu zatwierdzony
Fot. KPP Świdnica
W budynku Urzędu Miejskiego w Strzegomiu miała miejsce uroczystość oficjalnego zatwierdzenia podinsp.Piotra Galickiego na stanowisku komendanta tamtejszego komisariatu.

Począwszy od 1 listopada podinspektor Piotr Galicki objął stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Strzegomiu, które wcześniej piastował na zasadzie powierzenia obowiązków.

Podczas uroczystości w budynku Urzędu Miejskiego w Strzegomiu rozkaz personalny powołujący go na to stanowisko oficjalnie wręczył wymienionemu Pierwszy Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Świdnicy - podinsp.Jarosław Nowaczyk.

W spotkaniu uczestniczył ponadto Zastępca Komendanta świdnickiej jednostki - nadkom.Adam Jacek Pilch, Zastępca Komendanta Komisariatu Policji w Strzegomiu – podinsp.Sławomir Jankowski, funkcjonariusze strzegomskiej jednostki policji oraz przedstawiciele Urzędu Miejskiego w Strzegomiu, na czele z zastępcą burmistrza – Wiesławem Witkowskim.

Zgromadzeni goście gratulowali podinsp.Piotrowi Galickiemu objęcia stanowiska, a on sam zadeklarował kontynuowanie sposobu prowadzenia jednostki, zapoczątkowanego jeszcze przez jego poprzednika, a aktualnie Komendanta Powiatowego Policji w Świdnicy – nadkom.Andrzeja Dobiesa.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group