Wtorek, 16 lipca
Imieniny: Marii, Mariki
Czytających: 860
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

kraj: KONKURS: Bolek i Lolek wracają

Czwartek, 19 maja 2011, 8:45
Aktualizacja: Sobota, 28 maja 2011, 10:21
Autor: red.
kraj: KONKURS: Bolek i Lolek wracają
Fot. Wydawnictwo Znak
Właśnie dziś, 19 maja, nakładem Wydawnictwa Znak na rynek trafiają nowe książeczki o przygodach Bolka i Lolka autorstwa wielokrotnie nagradzanej autorki bestsellerowej serii, Elżbiety Lekan oraz świetnych twórców Joanny Olech i Macieja Wojtyszki. Z tej okazji mamy dla Państwa konkurs. Rozwiązanie – tuż przed Dniem Dziecka, a więc nagrody będą świetnym prezentem na to właśnie święto.

Wydawnictwo Znak kupiło prawa autorskie do marki, jaką stali się dwaj sympatyczni bohaterowie – Bolek i Lolek. W sprzedaży właśnie ukazuje się 11 książeczek: trzy opowiadania o przygodach Bolka i Lolka oraz 8 zeszytów edukacyjnych z zadaniami dla dzieci w wieku 4-5 lat.

Wydanie tej nowej serii dla dzieci związane jest również z odsłonięciem pomnika Bolka i Lolka w Bielsku-Białej, rodzinnym mieście małych bohaterów. Dodatkowo, w związku z wydaniem książeczek, Wydawnictwo Znak organizuje ogólnopolską akcję "Cała Polska rysuje Bolka i Lolka" - turniej miast oraz ogólnopolski Dzień Dziecka z Bolkiem i Lolkiem. Całe wydarzenie związane z wydaniem Bolka i Lolka będzie nagłaśniane przez duże media (MiniMini, Canal+, Multikino, Radiowa Trójka).

Dzięki uprzejmości Wydawnictwa Znak mamy dla naszych Czytelników sześć egzemplarzy opowiadań i zeszytów edukacyjnych. Jak je zdobyć? Wystarczy wysłać konkursowy SMS i mieć nieco szczęścia przy losowaniu. SMS-y można przesyłać na numer 7116 (koszt jednego SMS-a to 1zł + VAT) w treści wpisując PT.KONS: BOLEK. Na konkursowe SMS-y czekamy do piątku, 27 maja, do godz. 12.00.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group