Środa, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 989
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Konkurs na wiersz

Piątek, 4 grudnia 2020, 13:23
Autor: red
Żarów: Konkurs na wiersz
Fot. organizatorzy
Fundacja Inicjatywa B zaprasza do uczestnictwa w kolejnym działaniu animacyjnym wokół żarowskiej Nagiej Panny, która została odnowiona przez dwie żarowskie organizacje pozarządowe w 2019 roku.

„Konkurs na wiersz, z parasolką lub bez” to propozycja dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Aby wziąć udział w konkursie należy napisać autorski (krótki lub długi, rymowany lub nie) wiersz o „Nagiej Pannie” z Żarowa.

Do wygrania w konkursie literackim są 3 figurki żarowskiej rzeźby (za 1, 2, 3 miejsce) wydrukowane za pomocą fundacyjnych drukarek 3D. Aby zdobyć rzeźbę o wysokości: 10 cm (bez parasolki) lub 14 cm (z parasolką), wystarczy napisać wiersz, wkleić go w komentarzach na Facebooku pod opublikowanym plakatem i uzyskać najwięcej reakcji-lajków pod swoim wierszem od znajomych. 3 najlepsze wiersze zostaną również przedstawione w przestrzeni miejskiej tuż obok „Nagiej Panny”.

Swoje próby literackie można również wysyłać drogą e-mail na adres: wezmeudzial@inicjatywab.pl. W treści wiadomości prosimy o podania imienia i nazwiska oraz numeru telefonu do kontaktu. Wiersze publikujemy na: Facebooku do 15.12.2020r.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group