Czwartek, 29 października
Imieniny: Wioletty, Jacka
Czytających: 565
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Łatwa przeprawa faworytów?

Wiadomości: klasa A i B
Piątek, 15 kwietnia 2011, 11:54
Aktualizacja: 13:17
Autor: MDvR
Fot. PAW
Czołowa piątka tabeli piłkarskiej klasy A zagra w najbliższej 20. serii spotkań z zespołami plasującymi się zdecydowanie niżej w ligowej hierarchii. Wydaje się najtrudniejsze zadanie czeka lidera zespół LKS–u Bystrzyca Górna, który podejmie ósmego w stawce Kolibra Uciechów, a także ekipę Cukrownika/Polonia Pszenno – na nich czeka już dziesiąta Unia Jaroszów.

Wicelider Sudety Dziećmorowice zagrają na wyjeździe z Zielonymi Mrowiny i jeśli zagrają tak, jak jesienią, kiedy wygrali pewnie 4:0, to nie powinni mieć problemów z dopisaniem do swojego dorobku kompletu „oczek”. Trzeci w tabeli Skalnik Czarny Bór podejmie na własnym, terenie czerwoną latarnię rozgrywek Victorię Tuszyn, a piąta Karolina Jaworzyna Śląska zmierzy się na wyjeździe z przedostatnim Podgórzem Wałbrzych.

20. kolejka klasy A (16-17.04)
Wenus Nowice – Zagłębie Wałbrzych
LKS Bystrzyca Górna – Koliber Uciechów
Unia Jaroszów – Cukrownik/Polonia Pszenno
Czarni Wałbrzych – Wierzbianka Wierzbna
Skalnik Czarny Bór – Victoria Tuszyn
Gwarek Wałbrzych – Granit Roztoka
Zieloni Mrowiny – Sudety Dziećmorowice
Podgórze Wałbrzych – Karolina Jaworzyna Śląska

1. LKS--------------19 – 42 – 61:25
2. Sudety----------19 – 40 – 48:25
3. Skalnik----------19 – 38 – 53:27
4. Cukrownik------19 – 37 – 50:22
5. Karolina---------19 – 35 – 63:37
6. Gwarek----------19 – 34 – 42:25
7. Zagłębie---------19 – 32 – 34:26
8. Koliber-----------19 – 28 – 39:33
9. Wierzbianka-----19 – 24 – 31:44
10. Unia-------------19 – 24 – 39:39
11. Wenus----------19 – 21 – 33:45
12. Czarni-----------19 – 20 – 33:46
13. Granit-----------19 – 20 – 34:52
14. Zieloni-----------19 – 13 – 33:63
15. Podgórze-------19 – 12 – 25:67
16. Victoria----------19 – 11 – 26:68

14. kolejka klasy B grupa II (17.04)
Błyskawica Kalno – Grom Bartoszówek
Grom Panków – Herbapol Stanowice
Nysa Kłaczyna – Zjednoczeni II Żarów
Zryw Gola Świdnicka – Granit Rogoźnica
Płomień Dobromierz – Huragan Olszany
Zryw Łażany – Wodospad Zastruże

1. Zjednoczeni I----13 – 31 – 53:14
2. Granit-------------13 – 28 – 53:28
3. Zryw G.Ś.--------13 – 27 – 40:24
4. Nysa--------------13 – 26 – 57:24
5. Grom--------------13 – 24 – 38-39
6. Płomień------------13 – 21 – 31:27
7. Herbapol----------13 – 21 – 40:29
8. Zryw Ł.------------13 – 16 – 26:32
9. Błyskawica--------13 – 10 – 22:37
10. Wodospad-------13 – 10 – 23:65
11. Grom--------------13 – 10 – 26:41
12. Huragan----------13 – 3 – 16:65

14. kolejka klasy B grupa III (17.04)
Kłos Lutomia – Orzeł Witoszów
Tęcza Bolesławice – Błękitni Komorów
LKS Bystrzyca Dolna – Gryf Burkatów
Rawa Boleścin – LKS Wiśniowa
Zieloni Mokrzeszów – LKS Piotrowice Świdnickie
Pauzuje Płomień Makowice

1. LKS B.D.-----12 – 36 – 59:10
2. Rawa--------12 – 33 – 61:11
3. LKS W.-------12 – 27 – 40:17
4. Płomień------12 – 24 – 48:21
5. Tęcza--------12 – 22 – 39:26
6. Gryf----------12 – 12 – 22:27
7. Zieloni--------12 – 10 – 30:56
8. Kłos-----------11 – 9 – 27:52
9. Błękitni-------12 – 7 – 21:55
10. LKS P.Ś.-----11 – 6 – 20:58
11. Orzeł--------12 – 6 – 35:69

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group