Niedziela, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 953
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Ławki „Pod Bykami” nie są barem

Piątek, 13 maja 2016, 16:09
Aktualizacja: 19:56
Autor: opr.red.
Świdnica: Ławki „Pod Bykami” nie są barem
Fot. użyczone
„Pod Bykami” – w miejscu, gdzie łączy się ul. Długa z ul. Pułaskiego stojąca tam dwustronna ławka przyciąga swoim urokiem przeważnie mężczyzn.

Zlokalizowana niedaleko sklepów z alkoholem stała się miejscem, z którego chętnie korzystają osoby z puszką piwa lub butelką innego alkoholu w ręku. Nawet świadomość, że miejsce to jest monitorowane przez Straż Miejską w Świdnicy nie odstrasza ich.

W dniu 12.05.2016 r. o godz.17:55 dwóch mężczyzn znajdujących się w większej grupie postanowiło sprawdzić czujność służb odpowiedzialnych za porządek i bezpieczeństwo w mieście. Na ławce urządzili sobie bar i bezceremonialnie spożywali alkohol. Ich zachowanie zakłóciło spokój publiczny, a przechodzący tamtędy ludzie szerokim łukiem zaczęli omijać miejsce imprezy obawiając się o swoje bezpieczeństwo.

Strażnicy nie znaleźli żadnej okoliczności łagodzącej w postępowaniu sprawców tego wykroczenia. Nie ma tolerancji dla takich zachowań, dlatego też sprawcy zostali rozliczeni w trybie przepisów kodeksu postępowania w sprawie o wykroczenie i opuścili ławkę ze 100 złotowymi mandatami.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group