Środa, 24 czerwca

Lekcje na stoku

Audio

Czytaj na głos

Autor: red. 1 min czytania

Zgodnie z tradycją II LO zainteresowani uczniowie odbywają zajęcia wychowania fizycznego na stoku. Dla niektórych uczniów jest to pierwszy kontakt z narciarstwem zjazdowym lub snowboardem.

I jak zapewniają nie ostatni. W tym roku odbyły się już dwa wyjazdy do Rzeczki w których uczestniczyło prawie 100 uczniów. Wyjazdy były bardzo udane, okazało się, że uczniowie są bardzo zainteresowani taką formą aktywności ruchowej. Świdnicka placówka planuje w następnym roku szkolnym ponownie w czasie ferii zorganizować zimowisko narciarskie.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka