Niedziela, 3 marca
Imieniny: Maryny, Tycjana
Czytających: 737
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica/powiat świdnicki: Linia nr 30 pozostaje

Środa, 7 lutego 2024, 15:56
Autor: red
Świdnica/powiat świdnicki: Linia nr 30 pozostaje
Fot. Gmina Świdnica
We wtorkowe popołudnie Urząd Gminy Świdnica odwiedzili Sławomir Kwiatkowski dyrektor Wydziału Transportu Urzędu Miejskiego w Świdnicy wraz z pracownikiem w/w wydziału Henrykiem Staniszewskim, odpowiedzialnym za opracowywanie i kontrolę realizacji rozkładów komunikacji miejskiej.

Powodem spotkania były między innymi docierające do władz gminy niepokojące – i jak się okazuje – nieprawdziwe informacje o rzekomej likwidacji kursu linii nr 30, docierającej do Bystrzycy Dolnej, Burkatowa, Bystrzycy Górnej, Lubachowa.

Prawdą jest, że miasto Świdnica przystępuje do reorganizacji oferty przewozowej komunikacji miejskiej, lecz NIE DOTYCZY to linii podmiejskich.

Trasy autobusów obsługujących linie na terenie gminy Świdnica pozostaną o niezmiennym przebiegu, nie zmniejszy się także ilość kursów.

Pasażerów informujemy także o możliwości korzystania z aplikacji myBus online, która oprócz tradycyjnego rozkładu jazdy, wyświetla najbliższe odjazdy na podstawie danych uzyskanych ze śledzenia pojazdów przez system GPS

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group