Czwartek, 25 lipca
Imieniny: Krzysztofa, Jakuba
Czytających: 573
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: "Litwo ojczyzno moja"

Poniedziałek, 28 listopada 2011, 7:59
Aktualizacja: 8:02
Autor: red
Świebodzice: "Litwo ojczyzno moja"
Fot. użyczone
Litwa była, jest i będzie krajem nam bliskim. W mediach ostatnio często mówi się o Litwie, my natomiast dowiemy się jaka jest Litwa widziana oczami młodych ludzi – Agne i Dimy .

W piątek – 2 grudnia o godz. 18:00 w Miejskim Domu Kultury w Świebodzicach ta dwójka opowie nam o historii, wielokulturowości, kulturze i o tym, jak się żyje obecnie na Litwie. Wspomną także, co warto zwiedzić, będąc na Litwie i północnych Kresach. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tym krajem oraz osoby, które pochodzą z tamtych stron, a obecnie mieszkają w naszych okolicach. Wrażeń i wzruszeń z pewnością nie zabraknie.

Na miejscu będzie można przejrzeć tegoroczne numery „Kuriera Wileńskiego” - jedynego dziennika polskiego wydawanego poza granicami naszego kraju oraz skosztować kwasu chlebowego, popularnego napoju na wschodzie.
Zapraszamy 2 grudnia na Wieczór Litewski w MDK. Prezentacja w wersji polskiej odbędzie się o godz. 18:00, w wersji angielskiej o godz. 19:00. Czeka nas wyjątkowe spotkanie z kulturą litewską, którego nie można przegapić.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group