Ostatnie wejście i ostatni ślizg w najbliższą niedzielę o godz. 20.00.
Lodowisko jeszcze tylko parę dni...
Audio
Czytaj na głos
Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje, że kryte lodowisko mieszczące się przy ul. Śląskiej czynne będzie do 17 marca.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.