Środa, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 1038
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Miał w mieszkaniu marihuanę i metaamfetaminę

Sobota, 1 października 2016, 9:38
Autor: red
Strzegom: Miał w mieszkaniu marihuanę i metaamfetaminę
Fot. red
Strzegomscy funkcjonariusze zatrzymali 29–letniego mężczyznę, posiadającego marihuanę oraz metaamfetaminę. Wymieniony usłyszał już zarzuty.

W godzinach porannych policjanci Zespołów Kryminalnego i Prewencji z Komisariatu Policji w Strzegomiu „złożyli wizytę” w mieszkaniu 29-letniego strzegomianina. Działania funkcjonariuszy związane były z weryfikacją informacji, według której wymieniony miał posiadać środki odurzające. Informacja okazała się trafna. Pod wskazanym adresem policjanci ujawnili niedozwolone substancje w postaci marihuany oraz metaamfetaminy o łącznej wadze prawie 60 gramów. Z takiej ilości można wydzielić ponad 300 porcji handlowych narkotyków. Nielegalne substancje zostały przez policjantów zabezpieczone, a mężczyzna zatrzymany.

29-latek usłyszał już zarzuty, teraz za swój czyn odpowie przed sądem. Przypomnijmy, iż w świetle ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, za nielegalne posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group