Niedziela, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 977
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Mierzyli się z Czechami

Piątek, 28 czerwca 2019, 9:30
Aktualizacja: Poniedziałek, 1 lipca 2019, 9:32
Autor: red
Świdnica: Mierzyli się z Czechami
Fot. red
Bardzo cenne doświadczenie zebrali w ostatnich dniach młodzi piłkarze Polonii–Stali Świdnica z rocznika 2010. Grupa biało–zielonych żaków wzięła udział w niezwykle silnie obsadzonym turnieju w czeskim Hradcu–Kralove.

- Graliśmy z topowymi drużynami z terenu naszych południowych sąsiadów - przedstawicielami klubów czeskiej ekstraklasy. Rywalizacja toczyła się na świetnie przygotowanych boiskach. Wystawiliśmy do boju 25 zawodników z roczników 2010/2011, którzy zostawili na murawie mnóstwo zdrowia i serca. Za zaangażowanie w grę należą im się dużo brawa, zdobyliśmy mnóstwo niezwykle cennych doświadczeń. Podziękowania dla rodziców za pomoc w organizacji, głośny i fantastyczny doping, a także dla trenerów Jakuba Rosiaka i Ryszarda Tyndla za pomoc w trakcie zawodów. Z pewnością chcielibyśmy jak najczęściej grać w takich turniejach, na takich boiskach i z taką obsadą - komentuje Mariusz Krupczak.

Polonia-Stal Świdnica ostatecznie finiszowała na 7. pozycji w stawce 24 drużyn. Cały turniej padł łupem ekipy Slavii Praga.

Skład: Niedziałkowski, Migas, Strzelczyk, Ungurian, Zawada, Waśniowski, Kozar, Rybka, Kępa, Walewski, Paluch, Maliszewski, Bösch, Dudek, Glogiewicz, D. Cisek, M. Cisek, Wójciak, Jaumien, Podgorski, Dudajek, Szustak, Gawroński, Chmielewski.

Źródło: Polonia/Stal Świdnica

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group