Poniedziałek, 27 lipca
18°C Świdnica

Mikołaj w "Latawcu"

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania Świdnica

Z okazji przypadających „Mikołajek” małych pacjentów świdnickiego szpitala Latawiec odwiedzili niecodzienni goście –funkcjonariusze świdnickiej komendy w towarzystwie Niebieskiego Świętego Mikołaja.

Z okazji „Mikołajek” policjanci Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy zorganizowali spotkanie dla dzieci. Wspólnie z Niebieskim Świętym Mikołajem, który dziś pełnił służbę z policjantami świdnickiej komendy odwiedzili najmłodszych pacjentów Szpitala Latawiec w Świdnicy i rozdawali i upominki ufundowane przez Urząd Miasta w Świdnicy, Starostwo Powiatowe w Świdnicy oraz Radnych Gminy Wiejskiej Świdnica



Tego dnia w szpitalu nie było dziecka, które nie zobaczyłoby Niebieskiego Świętego Mikołaja, czy też nie otrzymało od niego prezentu.



Ktoś by powiedział, że to tylko zabawki. Jednak uśmiech dzięki nim wywołany na małych twarzyczkach jest bezcenny.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka