Czwartek, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 938
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Marcinowice: Mistrz świata zawitał do Marcinowic

Środa, 16 października 2013, 7:26
Autor: red.
Marcinowice: Mistrz świata zawitał do Marcinowic
Fot. użyczone
Wejście gościa na salę gimnastyczną wznieciło burzę oklasków. Tak został przywitany przez uczniów Zespołu Szkół w Marcinowicach nasz utalentowany młociarz Paweł Fajdek, złoty medalista ostatnich mistrzostw świata. Sportowiec opowiadał o swej karierze, wysiłku, który trzeba włożyć, by rozwinąć swój talent, namawiał także do pracy nad sobą.

Podczas spotkania z mistrzem okazało się, że jest to miły, uśmiechnięty i skromny młody człowiek, który szybko nawiązał kontakt z młodzieżą i potrafił odpowiedzieć na wszystkie, nawet te podchwytliwe pytania. A takich nie brakowało. Uczniowie pytali o plany sportowe, sposób odżywiania, a nawet o to, czy jest w związku. Tu Paweł Fajdekwykazał się poczuciem humoru i najpierw sprawdził, kto zadaje pytanie, a dopiero potem udzielił odpowiedzi.

Na zakończenie spotkania gość rozdawał autografy i wtedy ustawiła się taka kolejka, jakiej już najstarsi nauczyciele wspominający czasy poprzedniego ustroju, nie pamiętali. Pomimo zmęczenia mistrz pozował jeszcze do zdjęć z władzami gminy, nauczycielami i młodzieżą.

(ZS Marcinowice)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group