Środa, 24 czerwca

Mistrzostwa w bowlingu

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

„Klub Senior” przy Polskim Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Świebodzicach w dniu 15 lipca (piątek), godz. 15:00 organizuje Mistrzostwa Seniorów w Bowlingu na obiekcie OSIR, przy ul. Rekreacyjnej.

Do udziału zostały zaproszone kluby senioralne, m.in. Klub Senior +, klub Senior+2, Stowarzyszenie Senior Aktywny Obywatel, z każdego z nich zostanie wyłonionych pięciu zawodników, którzy rywalizować będą o tytuł najlepszych. Honorowy patronat nad wydarzeniem sportowym objął Burmistrz Miasta Świebodzice Paweł Ozga.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka