Wtorek, 18 stycznia
Imieniny: Małgorzaty, Piotra
Czytających: 549
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Marcinowice: Młodzi recytatorzy zaprezentowali się na „Wesołej Kokoszce”

Środa, 27 października 2010, 8:09
Aktualizacja: 8:10
Autor: KO
Marcinowice: Młodzi recytatorzy zaprezentowali się na „Wesołej Kokoszce”
Fot. ZS w Marcinowicach
Zespół Szkół w Marcinowicach wczoraj po raz ósmy już gościł najlepszych recytatorów klas II i III szkół podstawowych powiatu świdnickiego. Dwudziestu dwoje ,młodych ludzi z dwunastu szkół prezentowało swe mistrzostwo w posługiwaniu się żywym słowem podczas konkursu pod nazwą "Wesoła Kokoszka".

Jury w składzie: kierownik działu ruchu amatorskiego w ŚOK Bożena Kuźma, Monika Pasternak-Domagała ze Starostwa Świdnickiego oraz Violetta Magier – wicedyrektor Zespołu Szkół w Marcinowicach, po długich i wyczerpujących obradach postanowiło nagrodzić trójkę uczniów.

Nagrodzeni to: Jagoda Kurzawa ze Szkoły Podstawowej nr 105 w Świdnicy, Kaja Fronczak ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Świdnicy oraz Kacper Pietrzak z Niepublicznej Katolickiej Szkoły Podstawowej w Świdnicy. Wyróżnienia zdobyli Julia Słobodzian ze Szkoły Podstawowej nr 105 w Świdnicy, Marika Wegner ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Świdnicy i Dominika Rutowicz z Niepublicznej Szkoły Podstawowej Bliżej Dziecka w Świdnicy.

Konkurs zorganizowany został przez marcinowicki Gminny Ośrodek Kultury i bibliotekę Zespołu Szkół w Marcinowicach pod patronatem Starostwa Powiatowego w Świdnicy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group