Poniedziałek, 15 czerwca
23°C Jelenia Góra

Młody człowiek zmarł w dyskotece

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

W niedzielę o godzinie czwartej nad ranem mężczyzna zmarł w jednej ze świdnickich dyskotek w rynku.

25-latkowi udzielono pomocy medycznej, jednak przybyły na miejsce lekarz pogotowia nie był w stanie już nic zrobić. Do chwili obecnej nie są znane przyczyny śmierci, sprawę bada świdnicka prokuratura rejonowa. Prawdopodobnie dopiero sekcja wykaże co stało się zmarłemu.

aktualizacja: sekcja zwłok nie dała jednoznacznej odpowiedzi. Prokuratura zleciła badania histopatologiczne i toksykologiczne, w tej chwili bada przebieg całego zdarzenia.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka