Czwartek, 25 czerwca

Motoryzacyjne perełki

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

Już w najbliższą sobotę tj. 28 sierpnia br. w Strzegomiu nastąpi prezentacja zabytkowych pojazdów w ramach "Międzynarodowego Rajdu Pojazdów Zabytkowych" pn. "Śladami polsko–niemieckiego pojednania".

Auta będą stały na parkingu między ul. św. Anny i ul. Kościelną - początek prezentacji o godz. 10.30.

Pojazdy przyjadą do naszego miasta z Jawora, a następnie udadzą się do Świdnicy (Rynek Miejski; godz. 13.30) i do Krzyżowej (Centrum Pojednania, godz. 16.00). W niedzielę - na Rynku w Jaworze (godz. 11.00-14.00) - będzie miało miejsce uroczyste zakończenie rajdu.

Organizatorami imprezy są: Jaworskie Stowarzyszenie Miłośników Motoryzacji, Izerokarkonoski Klub Auto Retro i Strzegomska Grupa Miłośników Motoryzacji.
Rajd odbywa się pod honorowym patronatem burmistrza Jawora, a także prezydent Świdnicy i burmistrza Strzegomia.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka