Niedziela, 28 czerwca

MPK Świdnica – Liderem Rozwoju Regionalnego

Audio

Czytaj na głos

Autor: opr.red. 1 min czytania

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne „Świdnica” Sp. z o.o. „Liderem Rozwoju Regionalnego 2015”.

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne „Świdnica” Sp. z o.o. w prestiżowym ogólnopolskim programie Lidera Rozwoju Regionalnego prowadzonego przez Polską Agencję Przedsiębiorczości i „Biznes Plus” Gazety Wyborczej w 2015 roku znalazło się w gronie laureatów i uhonorowane zostało tytułem „Lidera Rozwoju Regionalnego 2015”. Kapituła szczególnie doceniła plany rozwojowe spółki.

Statuetka „Lidera Rozwoju Regionalnego 2015” została wręczona na ręce Prezesa MPK „Świdnica” Sp. z o.o. Pana Tomasza Kurzawy w dniu 06 listopada 2015r w Łodzi podczas uroczystej gali III Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka