Środa, 29 marca
Imieniny: Helmuta, Wiktoryny
Czytających: 1054
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Mrowiny: Mrowiny posprzątane

Środa, 30 marca 2022, 17:37
Autor: red
Mrowiny: Mrowiny posprzątane
Fot. UM Żarów
To była bardzo aktywna sobota! Mieszkańcy Mrowin zorganizowali akcję sprzątania wsi, w którą zaangażowali się radny, sołtys, Rada Sołecka, Ochotnicza Straż Pożarna w Mrowinach, a także młodzież z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego.

Wspólnymi siłami wysprzątany został teren przy stawie, boisku sportowym oraz w samym centrum wsi. Po sprzątaniu przyszedł także czas na wspólne sadzenie roślin. Dzięki temu zrobiło się bardziej zielono i kolorowo. Na końcowe efekty trzeba będzie trochę poczekać, ale już dziś widać, że zrobiło się czyściej i schludniej.

- Wystarczy tylko rozejrzeć się dookoła, aby przekonać się, że takie akcje są potrzebne. Każda wieś chce dbać o swój teren! Każda robi to, jak potrafi. Wiele już zrobiliśmy i brawo dla Was!. Dziękuję wszystkim osobom, które zmobilizowały się i pomogły przy wspólnym sprzątaniu i ukwieceniu naszej wsi - mówi przewodniczący Rady Miejskiej Roman Konieczny.

Organizatorzy akcji składają podziękowania wszystkim mieszkańcom, którzy zaangażowali się we wspólne prace porządkowe na rzecz wsi. Podziękowania również dla OSP Mrowiny, a także MOW za czynne włączenie się w tą społeczną inicjatywę. Przecież każdemu z nas powinno zależeć na tym, aby nasza okolica była czysta i atrakcyjna.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group