W czwartek 28 kwietnia do południa odbędzie się finał konkursu czytelniczego organizowanego od osiemnastu lat z Miejskim Przedszkolem Integracyjnym nr 16 „Słoneczko” w Świdnicy. Tegoroczna edycja nosi tytuł „Dzień dobry Pani Urszulo” i jest poświęcona twórczości Urszuli Kozłowskiej. W finale wezmą udział drużyny ze świdnickich przedszkoli, które zgłosiły się do konkursu.
O godzinie 17.00 odbędzie się wernisaż wystawy poświęconej pisarce. Na wystawie znajdą się prywatne rzeczy Pani Urszuli oraz książki pochodzące ze zbiorów Pana Antoniego – męża pisarki.
Następnie, o godzinie 17.30 odsłonimy mural poświęcony autorce.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.