Tym razem krwiodawcy mogli skorzystać z mobilnego punktu poboru - czyli oddać krew w ambulansie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, który zaparkował pod ratuszem.
Trzy pierwsze osoby, które pojawiły się na zbiórce, otrzymały koszulki, przekazane przez Wydział Promocji UM. Wszyscy otrzymali także pakiety regeneracyjne.
Podczas czerwcowej akcji, która ze względów technicznych musiała się odbyć w Wałbrzychu, krew oddało 8 osób. Krwiodawcy byli dowożeni busem do siedziby RCKiK.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.