Niedziela, 23 czerwca
Imieniny: Wandy, Zenona
Czytających: 1157
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaworzyna Śląska: Nagrzeszył za kierownicą

Piątek, 27 listopada 2020, 9:01
Autor: red
Jaworzyna Śląska: Nagrzeszył za kierownicą
Fot. KPP Świdnica
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego świdnickiej komendy na terenie gminy Jaworzyna Śląska zatrzymali kierującego samochodem osobowym marki Audi, który przekroczył dozwoloną prędkość. Nie był to jednak, jak się później okazało jedyny ,grzech’’ kierującego.

Nadmierna prędkość to ciągle jeden z głównych powodów tragicznych zdarzeń na drogach. Świdniccy Policjanci dbając o bezpieczeństwo na drodze, stale kontrolują prędkość z jaką poruszają się kierowcy, niestety często dochodzi do rażącego łamania przepisów ruchu drogowego przez kierujących. Jeden właśnie z takich patroli drogówki na terenie gminy Jaworzyna Śląska zatrzymał do kontroli kierującego samochodem osobowym marki Audi, który ignorował znaki ograniczające prędkość i w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 70 km/h, jechał 108 km/h.

To „spotkanie” z funkcjonariuszami zakończyłoby się pewnie bardzo szybko- zastosowaniem prawem przewidzianych środków, gdyby nie sprawdzenie kierującego w systemach policyjnych, które wykazało że 50-letni mieszkaniec powiatu świdnickiego ma cofnięte uprawnienia do kierowania

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, prowadzenie pojazdu mechanicznego po cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami, zagrożone jest karą pozbawienia wolności nawet do 2 lat. O losie mężczyzny zadecyduje teraz sąd.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group