Na nagrody w IV edycji konkursu Napisz o Świdnicy prezydent przeznaczy 20 tys. zł. Konkurs skierowany jest do absolwentów studiów wyższych I–go lub II–go stopnia polskich uczelni publicznych i niepublicznych.
Szczegółowe informacje o konkursie można znaleźć na stronie www.um.swidnica.pl w zakładce Napisz o Świdnicy (www.um.swidnica.pl/pages/mieszkancy/konkursy-i-dotacje/pozostale-konkursy.php
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.