Na nagrody w III edycji konkursu "Napisz o Świdnicy" prezydent przeznaczy 20 tys. zł. – W poprzednich edycjach konkursu pojawiały się ciekawe pomysły młodych ludzi na miasto, propozycje rozwoju czy współpracy ze społecznością lokalną. Liczymy, że będzie tak i tym razem. Najciekawsze pomysły mają szanse realizacji – mówi Wojciech Murdzek, prezydent Świdnicy.
Zgłoszenia do konkursu na najlepszą pracę dyplomową, licencjacką, inżynierską lub magisterską, związaną z problematyką miasta Świdnica, będą przyjmowane do 31 października 2011 r.
Szczegóły konkursu na stronie www.um.swidnica.pl w zakładce Napisz o Świdnicy.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.