Czwartek, 28 października
Imieniny: Szymona, Tadeusza
Czytających: 936
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gmina Żarów: Nauczyciele emeryci

Środa, 23 października 2019, 17:20
Autor: red
Gmina Żarów: Nauczyciele emeryci
Fot. UM Żarów
Dzień Edukacji Narodowej to święto wszystkich nauczycieli, dlatego jak co roku, świętowali także emerytowani nauczyciele z sekcji żarowskiego Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego.

Życzenia i podziękowania we wtorek, 15 października na ręce prezes oddziału ZNP w Żarowie Krystyny Domańskiej złożyli burmistrz Leszek Michalak oraz Helena Słowik dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Żarowie.

– Nauczycielem jest się do końca życia. A dziś dziękujemy Wam za trud, serce i uśmiech. Cieszymy się, że chętnie spotykacie się w tak licznym gronie każdego roku i wciąż aktywnie uczestniczycie w życiu społecznym naszej gminy. Jesteście przykładem dla młodego pokolenia, jak korzystać ze zdobytej wiedzy oraz umiejętności – dziękowali nauczycielom emerytom burmistrz Leszek Michalak i dyrektor SP Żarów Helena Słowik.

Po życzeniach przyszedł czas na lampkę szampana i gromkie „Sto lat”. Burmistrz Leszek Michalak oraz Krystyna Chodur ze Związku Nauczycielstwa Polskiego oddział w Żarowie wręczyli również upominki nauczycielom, którzy w tym roku obchodzą okrągłą rocznicę swoich urodzin.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group