Poniedziałek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 967
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaworzyna Śląska: Nie zatrzymał się do kontroli drogowej

Środa, 9 sierpnia 2017, 13:10
Autor: red
Jaworzyna Śląska: Nie zatrzymał się do kontroli drogowej
Fot. KPP Świdnica
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy zatrzymali 25–letniego mieszkańca gminy Jaworzyna Śląska, który kierując motorowerem marki Honda nie zatrzymał się do kontroli drogowej, a następnie podjął ucieczkę.

W dniu wczorajszym Funkcjonariusze Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy, pełniąc służbę na terenie gminy Jaworzyna Śląska, zauważyli kierującego motorowerem marki Honda bez tylnego oświetlenia oraz bez tablicy rejestracyjnej pojazdu.
Policjanci nakazali kierującemu zatrzymanie pojazdu, używając do tego sygnałów świetlnych i dźwiękowych. Kierujący zlekceważył polecenie policji i podjął ucieczkę przed patrolem, który rozpoczął pościg oznakowanym radiowozem z włączonymi sygnałami pojazdu uprzywilejowanego. Po zatrzymaniu okazało się, że kierujący nie przerejestrował pojazdu w urzędowym terminie 30 dni oraz że pojazd nie posiada aktualnych badań technicznych.

Teraz mężczyzna za swój czyn odpowie przed Sądem. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności do 5 lat.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group