Niedziela, 28 czerwca

Nietypowa interwencja

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

Nietypowe zdarzenie miało miejsce 18 kwietnia ok. godz. 16:40 w holu Dworca PKP Świdnica Miasto.

Wybryk chuligański, jakiego dopuścił się młody świdniczanin, polegał na uruchomieniu jednej z gaśnic, w tym wypadku proszkowej, zainstalowanej w tym obiekcie. Na szczęście zachowanie grupy młodych osób, w której przebywał sprawca tego czynu, zainteresowało operatora monitoringu, który ujawnił całe zajście. Natychmiast w poczekalni zjawił się strażnik, który przerwał zabawę. Za popełnione wykroczenie 18-latek otrzymał mandat karny w wysokości 100 zł. Poniesie również koszty związane z ponownym napełnieniem gaśnicy.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka