Poniedziałek, 15 czerwca
23°C Jelenia Góra

Nowa dyrektor MDK

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

Miejski Dom Kultury w Świebodzicach to kulturalne serce naszego miasta. Od 4 lipca nowym dyrektorem jest Beata Rejek.

Absolwentka wrocławskiego AWF-u , nauczyciel w-fu, instruktor z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, organizator i współorganizator charytatywnych maratonów zumby na rzecz dzieci z problemami onkologicznymi, pasjonatka i instruktorka jazdy konnej. Ale przede wszystkim osoba z głową pełną nowych pomysłów na rozwój Miejskiego Domu Kultury w Świebodzicach.

Pragniemy również serdecznie podziękować byłej Dyrektor Miejskiego Domu Kultury Katarzynie Woźniak oraz po. Dyrektora Anecie Sternie za ogrom pracy i serca włożone w rozwój świebodzickiej kultury.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka