Środa, 28 września
Imieniny: Marka, Wacława
Czytających: 592
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gmina Marcinowice: Nowi mieszkańcy

Piątek, 30 lipca 2021, 9:31
Aktualizacja: 12:32
Autor: red
Gmina Marcinowice: Nowi mieszkańcy
Fot. UG Marcinowice
Michalinka, Antoś, Filip, Natan, Staś i Wojtuś – witajcie w Gminie Marcinowice!

Narodziny dziecka to zawsze wielkie szczęście i ogromne emocje dla całej rodziny. Jest to również radość dla lokalnej społeczności, która w ten sposób powiększa się o nowych mieszkańców. Z tej okazji przygotowaliśmy dla nowo narodzonych dzieci pakiet powitalny, w skład którego wchodzą: kocyk, ręcznik, śliniak, miś przytulanka oraz list gratulacyjny skierowany do rodziców i maluszka. Pierwsze upominki dla dzieci urodzonych w tym roku wręczył Stanisław Leń – wójt Gminy Marcinowice.

– Liczymy, na to że dzięki takim małym inicjatywom oraz przez inwestycje takie jak budowa Klubu Malucha czy rozbudowa Publicznego Przedszkola przyczynimy się do rozwoju rodzin, a Gmina Marcinowice będzie chętniej wybierana jako miejsce do zamieszkania, życia i wychowania dzieci. – mówi wójt.

Od początku roku w Gminie Marcinowice na świat przyszło 29 dzieci – 13 dziewczynek i 16 chłopców.

Pakiet powitalny przysługuje każdemu dziecko urodzonemu po 1 stycznia 2021 r. Warunkiem jego otrzymania jest zameldowanie dziecka na terenie Gminy Marcinowice, a wszelkie informacje można uzyskać pod numerem telefonu 74 8585226.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group