Wtorek, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 1010
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Noworoczny mecz piłkarski

Środa, 2 stycznia 2019, 13:32
Aktualizacja: Czwartek, 3 stycznia 2019, 9:34
Autor: red
Żarów: Noworoczny mecz piłkarski
Fot. UM Żarów
Piłkarze, działacze i sympatycy piłki nożnej sportowo powitali Nowy Rok. To już tradycja, że na boisku treningowym w Żarowie rozgrywa się noworoczny mecz, gdzie wynik jest sprawą drugorzędną. Liczy się przede wszystkim dobra wspólna zabawa, a przy okazji również aktywność na świeżym powietrzu.

Organizatorzy noworocznego meczu - klub sportowy "Zjednoczeni Żarów" przygotowali tradycyjnie dla wszystkich uczestników gorące kiełbaski z grilla.
- Wspólnie z miłośnikami piłki nożnej i sportowcami powitaliśmy Nowy Rok na naszym boisku sportowym. Końcowy rezultat nie był najważniejszy, tylko dobra wspólna zabawa. Zawodnicy pokazali się jak z najlepszej strony, obserwowaliśmy fantastyczne bramki, była wspaniała atmosfera. W przerwie każdy mógł posilić się gorącą kiełbaską prosto z grilla. Pogoda sprzyjała, frekwencja była rekordowa. Po prostu super zabawa. Dziękuję wszystkim sportowcom za udział w tym noworocznym spotkaniu i zapraszam za rok - mówi Norbert Gałązka wiceprezes klubu "Zjednoczeni Żarów".

Życzenia noworoczne wszystkim sportowcom złożyli burmistrz Leszek Michalak i zastępca burmistrza Grzegorz Osiecki oraz przedstawiciele klubu "Zjednoczeni Żarów" Tomasz Rudnik i Norbert Gałązka.
- Nasi zawodnicy pokazali, że Nowy Rok można uczcić nie tylko szampanem, wystrzałami, ale również dobrą zabawą na boisku sportowym. Jestem pełen podziwu dla sportowców, którzy w takim dniu, po zabawach, znaleźli czas, aby zagrać na boisku mecz. Wszystkim naszym mieszkańcom życzymy, aby to był dobry rok, w którym spełnią się wszystkie marzenia i oczekiwania - życzył burmistrz Leszek Michalak.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group