Niedziela, 23 stycznia
Imieniny: Łukasza, Marii
Czytających: 688
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gmina Świdnica: Nowy konkurs

Wtorek, 26 maja 2020, 11:04
Aktualizacja: 12:06
Autor: red
Gmina Świdnica: Nowy konkurs
Fot. Gmina Świdnica
W związku ze zbliżającym się Dniem Dziecka zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie ekologicznym „EKO–ZABAWKA”.

Zapraszamy dzieci małe i duże. Należy własnoręcznie wykonać eko-zabawkę z odpadów znalezionych w domu, zrobić zdjęcie i wysłać wraz ze zgodą na adres m.kot@gmina.swidnica.pl do 31 maja 2020 roku do 24.00. Rozstrzygnięcie konkursu 1 czerwca 2020 roku. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej Urzędu Gminy Świdnica i FB. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Zapraszamy i zachęcamy do wzięcia udziału.

REGULAMIN KONKURSU EKOLOGICZNEGO „EKO-ZABAWKA”.

Organizatorem konkursu ekologicznego „EKO-ZABAWKA”, realizowanego w ramach akcji edukacyjnej jest Urząd Gminy Świdnica Dział Rolnictwa i Ochrony Środowiska.

1. Konkurs realizowany jest w ramach działań edukacyjnych w zakresie prawidłowego gospodarowania odpadami komunalnymi, zwłaszcza w zakresie selektywnej zbiórki odpadów oraz wykorzystania surowców wtórnych.

2. Przedmiotem konkursu jest wykonanie dowolnej zabawki, promującego selektywną zbiórkę odpadów.

3. Głównym celem konkursu jest rozpowszechnianie wiedzy dotyczącej segregacji odpadów, poszerzenie świadomości ekologicznej, rozwijanie kreatywności i wyobraźni.

4. Kryteria oceny zabawek to:

- pomysłowość i oryginalność,

- zgodność nadesłanych zdjęć prac z tematem i celem konkursu,

- estetyka wykonania.

6. W konkursie mogą wziąć udział mieszkańcy Gminy Świdnica. Konkurs zostanie podzielony na trzy kategorie wiekowe uczestników: do 6 lat, od 7 lat do 10lat, powyżej 10 lat.

7. Udział w konkursie jest bezpłatny, a potrzebne do wykonania produkty należy zorganizować we własnym zakresie.

8. Laureaci konkursu otrzymają nagrody za zajęcie I, II i III miejsca w każdej z kategorii wiekowej, natomiast pozostali uczestnicy otrzymają nagrody pocieszenia.

9. Chętni do wzięcia udziału w konkursie muszą przesłać zdjęcie zabawki wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym (zał. nr 1 do Regulaminu) do 31 maja 2020 r. do godz. 24.00 Formularz dostępny na stronie internetowej Urzędu Gminy Świdnica Zgłoszenia należy dokonać drogą mailową na adres: m.kot@gmina.swidnica.pl.

10. Oceny prac dokona Jury powołane przez Organizatora.

11. Ogłoszenie wyników nastąpi poprzez stronę strone internetową Urzędu Gminy Świdnica w dniu 1 czerwca 2020 roku, a nagrody bezpiecznie dostarczone przez z organizatora lub wysłane.

12. Oddanie prac pod ocenę Komisji jest równoznaczne z przyjęciem przez uczestnika konkursu oraz jego przedstawicieli ustawowych, wszystkich warunków niniejszego Regulaminu.

13. Uczestnicy konkursu mają zapewniony wgląd do Regulaminu konkursu przez cały okres jego trwania. Regulamin wraz z załącznikiem będzie dostępny na stronie internetowej Urzędu Gminy Świdnica.

14. Postanowienia niniejszego Regulaminu są wyłącznie podstawą prowadzenia konkursu, a ich wykładnia i interpretacja należy wyłącznie do Organizatora.

15. Kwestie nieuregulowane w niniejszym regulaminie będą rozstrzygane przez Organizatora.

16. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany zasad konkursu i treści regulaminu w trakcie trwania konkursu.

17. Wszelkie zapytania do konkursu można kierować do Pań: Magdaleny Kot lub Karoliny Mroczek, Dział Rolnictwa i Ochrony Środowiska Urzędu Gminy Świdnica, tel. 74 /852 30 67, 852 12 26, 852 33 98 wew. 310.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group